Сама собою установка газобалонного обладнання передбачає у першу чергу економію коштів, особливо, якщо мова йде про переобладнання бензинового бака. При цьому установка ГБО на дизельні автомобілі все ще викликає безліч питань, із якими ми спробуємо розібратися. Хоча останнім часом, коли не тільки бензин, але і дизельне паливо суттєво дорожчає з кожним днем, рішення стає більш ніж очевидним.

Способи установки ГБО на дизельний двигун

Перший спосіб установки газобалонного обладнання полягає в абсолютній переробці двигуна, тобто машина буде працювати виключно на газовому паливі. Серед основних позитивних аспектів даного методу можна відзначити високий рівень екологічності і значну економію коштів.

Існує і інший варіант, який передбачає з'єднання дизельної та газової систем. Цей спосіб є кращим через ряд причин. Перш за все, його набагато простіше здійснити. До того ж експлуатація газодизеля дозволяє збільшити термін служби мотора і приріст ККД. Разом з тим цей спосіб установки залишає за собою переваги першого методу, а саме економічність та екологічність.

Переваги установки ГБО на дизельні автомобілі

У будь-якому випадку установка ГБО на дизельні автомобілі має цілий ряд вагомих переваг, які свідчать на користь переобладнання паливної системи. Перше, що цікавить водія у цьому випадку, це економія коштів. Так от, якщо говорити про економію, то вона досить істотна – 15-25 %. Разом з тим можна сміливо говорити про продовження терміну служби деталей паливної системи, оскільки у результаті вони починають працювати в ощадному режимі. А це знову-таки економія на ремонті та придбанні запчастин. Також можна відзначити, що в процесі експлуатації утворюється менше нагару. Позитивним є і те, що помітно підвищується крутний момент і продуктивність. До того ж робота мотора стає більш м'якою і плавною. Важливо і те, що в результаті переобладнання паливної системи вихлоп містить менше шкідливих речовин, а значить, не настільки забруднює навколишнє середовище.

Недоліки установки ГБО на дизельні автомобілі

Незважаючи на велику кількість вагомих переваг, установка газобалонного обладнання на дизельні автомобілі все ж має деякі недоліки. Насамперед, це те, що машина стає істотно важчою, додається 20-40 кг ваги. До того ж сама установка вимагає багато місця в багажнику. Мінусом можна назвати і те, що посилене використання повітряного фільтра тягне за собою більш часту її зміну. Також у сильні морози двигун на газовому паливі досить складно привести у дію.

Установка газобалонного обладнання на дизельний легковий автомобіль досі залишається спірним питанням, у той час, як її затребуваність для вантажних машин не залишає ніяких сумнівів. Адже вони споживають істотно збільшені об'єми палива і відрізняються значними пробігами. Так що тут економія коштів на паливі буде особливо відчутною.

Врахуйте, що установка ГБО завжди вимагає зміни реєстраційних документів на транспортний засіб. Докладніше про це Ви можете прочитати на нашому сайті.

Чи встановлювати газобалонне обладнання на дизельний автомобіль вирішувати, звичайно ж, Вам. Якщо Ви все ж вирішили встановити ГБО, то довірте цю справу перевіреним фахівцям. Компанія ТурбоПлюс досягла успіху в цьому питанні, тому Ви завжди можете розраховувати на наш багаторічний досвід і професіоналізм. Ми гарантуємо високу якість усіх робіт і тривалий термін експлуатації усього встановленого обладнання.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Черкаси, вул. Зелінського, 7,
    Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Телефони :
  • (093) 460-30-30,  
  • (093) 460-30-03, 
  • (067) 473-29-92