Після того, як Ви купили і встановили бажане газобалонне обладнання, його потрібно обов'язково зареєструвати в МРЕВ. Для цього доведеться додатково витратитися. Якщо Ви спробуєте обійти цю процедуру, при першій же зустрічі з працівниками ДАІ на Вас чекають додаткові витрати, цього разу на оплату штрафу. У цій статті ми спробуємо детально розібратися, як відбувається процедура реєстрації ГБО в МРЕВ, які документи для цього потрібні та в інших нюансах.

При покупці та установці газобалонного обладнання на Ваш автомобіль Вам зобов'язані видати всі супровідні документи. Після того, як Ви отримали їх на руки, у Вас є 10 днів для того, щоб зареєструвати ГБО в МРЕВ. Врахуйте, що Вам знадобляться не тільки документи, що стосуються придбання та установки ГБО, але й інші документи на машину, а також – ті, що посвідчують Вашу особу. Нижче наведений список усіх необхідних документів:

 1. Техпаспорт.
 2. Свідоцтво ГБО.
 3. Сертифікат відповідності.
 4. Паспорт та ідентифікаційний код (+ ксерокопії).

У разі, якщо Ви збираєтеся передавати право користування автомобілем комусь іще, візьміть із собою довіреність, завірену нотаріусом, та ксерокопію паспорта тих, кому Ви збираєтеся довірити свою машину.

Як правило, процедура безпосередньої реєстрації займає 1 день, після чого автовласникові видають новий техпаспорт, де вказано про установку ГБО.

Якщо з якихось причин після закінчення встановленого законом терміну Ви не зареєстрували ГБО, Вам доведеться заплатити штраф у сумі від 340 до 425 грн відповідно до ст. 121 КоАП України. Крім того, інспектор ДАІ має право не тільки виписати протокол, але і зняти номери з автомобіля, таким чином, усунувши можливість використовувати Ваш засіб пересування.

За великого бажання, звичайно, можна намагатися приховати факт установки газобалонного обладнання. Але рано чи пізно все одно вся правда відкриється. Так що краще все-таки поберегти свої нерви і гроші.

Компанія «Турбо Плюс» завжди піклується про своїх клієнтів. Тому ми можемо не тільки встановити газобалонне обладнання на Ваш автомобіль, але і подбати про його реєстрацію в МРЕВ. Таким чином, ми збережемо Ваші сили і час. У результаті Ви отримаєте готову до експлуатації машину з усіма супутніми документами.

Контактна інформація

 • Адреса : м. Черкаси, вул. Зелінського, 7,
  Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Телефони :
 • (093) 460-30-30,  
 • (093) 460-30-03, 
 • (067) 473-29-92