Продаж ГБО

Продаж газобалонного обладнання (ГБО) для автомобіля на сьогодні має величезний попит, що зовсім не дивно. Досить просто побачити ціни на бензин. Рішення приходить само собою. Але перш ніж купити і встановити газове обладнання на свою машину, для початку потрібно дізнатися про деякі нюанси, щоб Ваш грошовий вклад був вдалим.

 

Перевірений виробник

У першу чергу, продаж ГБО відрізняється широким асортиментом продукції, оскільки попит на обладнання даного типу зростає з кожним днем. Не варто довіряти молодим брендам без досвіду роботи в даній сфері. Тільки ті виробники, які відмінно зарекомендували себе серед запеклих автомобілістів, заслуговують належної уваги. Із цим Вам пощастило. Адже наша компанія «Турбо Плюс» пропонує тільки високоякісне газобалонне обладнання від перевірених і надійних виробників, тому кожен із них заслуговує на повагу.

Фірма, яка серйозно займається виготовленням ГБО, завжди надає повний асортимент усіх необхідних деталей. Завжди є в наявності вся відповідна документація, у тому числі і щодо правил експлуатації даного обладнання. При виготовленні усіх деталей використовують тільки високоякісні довговічні матеріали. При цьому не варто забувати і про максимальний термін служби газового обладнання для авто, він становить 10 років.

Вартість

Ціна – ще один показник компанії, яка займається продажем ГБО. Занадто низька вартість повинна, як мінімум, насторожити покупця. Мова може йти про браковане обладнання або навіть про підробку. Краще заплатити один раз і отримати бажаний і довгостроковий результат. У такому випадку Вам не доведеться постійно витрачатись на ремонти та усунення різних неполадок.

Покоління

Чимале значення у придбанні газобалонного обладнання належить і його поколінню. Судячи з цього, розрізняють шість різновидів, кожен із яких має свої плюси і мінуси:

 1. ГБО 1 покоління – це, так би мовити, основа, на якій побудовані всі наступні покоління з урахуванням попередніх недоліків. Дане обладнання має окрему систему редуктора і систему випарника. Серед відчутних недоліків такого типу ГБО можна назвати зниження потужності і неекономну витрату палива.
 2. Продаж ГБО 2 покоління має більший попит, ніж першого, оскільки дане обладнання стало більш універсальним і має дозатор газу. Однак інші недоліки практично тими ж і залишилися.
 3. Відмінною рисою газобалонного обладнання 3 покоління є наявність електронного дозатора палива, який працює завдяки спеціальному блоку управління. Даний тип ГБО нівелює такий недолік попередників, як зниження потужності. Однак збільшується ймовірність виникнення так званих «хлопків» у результаті будь-яких порушень роботи в системі запалювання.
 4. Продаж ГБО 4 покоління на сьогодні має найбільший попит. Усе завдяки відмінному співвідношенню вартості та якості. Це устаткування підходить для будь-яких машин, воно може працювати повністю автоматизовано. Газобалонне обладнання 4 покоління дозволяє водієві вибирати необхідний різновид палива, зберігаючи при цьому належну потужність і продовжуючи економити власні заощадження.
 5. Газобалонне обладнання 5 покоління ще більше вдосконалено. Воно здійснює подачу газу в рідкому стані. Однак, чим вищі можливості, тим вища ціна.
 6. Не кожен магазин ГБО похвалиться продажем газобалонного обладнання 6 покоління, поки це чергова новинка. Здавалося б, що ще можна поліпшити? До всіх переваг попередників додалося ще й посилення потужності.

Сподіваємося, що тепер, дізнавшись про те, як правильно вибрати ГБО, Ви з легкістю вирішите, яке з них стане для Вас найкращим.

Контактна інформація

 • Адреса : м. Черкаси, вул. Зелінського, 7,
  Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Телефони :
 • (093) 460-30-30,  
 • (093) 460-30-03, 
 • (067) 473-29-92