З плином часу з'являється все більше і більше шанувальників газобалонного обладнання. Жителям Європи сподобалось дане устаткування завдяки його екологічності, у той час як в Україні головним мотивом все ж залишається економія власних заощаджень. Чим же ще так приваблює автолюбителів ГБО? Які вигоди отримує водій у разі його установки?

Слід врахувати, що наявність газобалонного обладнання не виключає можливості використання інших видів палива. При цьому для водія не виникне труднощів, за бажання, переходити з одного типу на інший прямо на ходу.

Вартість газу

Усім відомо, що на сьогодні бензин коштує дуже дорого, і його ціна зростає просто шаленими темпами. Разом з тим заправлятися газом набагато вигідніше, оскільки його вартість, порівняно з бензином, менша майже у двічі. Так що у процесі використання газобалонного обладнання його ціна виправдається лише за рахунок палива.

Екологічність

Не менш важливим у наш час є і те, що газ є більш екологічно чистим паливом, ніж бензин. У процесі його згорання в навколишнє середовище потрапляє значно менше шкідливих речовин. А оскільки з часом кількість автомобілів зростає, то потрібно шукати оптимальні способи зменшення небезпечних викидів.

Продовження служби запчастин

Завдяки газобаллонному обладнанню двигун прослужить довше. Уся справа у відсутності денотації тому, що газ має високе октанове число. Крім того, у газовому паливі, на відміну від бензинового, відсутні шкідливі домішки та інші речовини, що руйнують метали. Внаслідок того, що газ чудово змішується з повітрям (дифузія) і згорає в камерах без залишку, на різних запчастинах машини не з'являється нагар. До того ж продовжений термін служби деталей, зокрема мотора, знову-таки економить заощадження власника автомобіля з ГБО.

Відстань

Газобалонне обладнання особливо необхідно тим, кому набридли постійні дозаправки в далеких поїздках. Адже при наявності ГБО машина може бути заправлена одночасно і газом, і бензином, а це значить, що проїхати без зайвих зупинок можна практично вдвічі далі.

Поліпшення роботи двигуна

Наслідком установки газобалонного устаткування є те, що двигун починає працювати тихіше і м'якше за рахунок хорошої однорідності газової суміші і її рівномірному розподілу по циліндру.

Зменшена витрата масла

Ще одним способом економії грошей завдяки наявності ГБО є можливість зменшити кількість споживання масла. Уся справа в тому, що газ практично не розбавляє масло, а це означає, що його потрібно менше.

Безпека

Незважаючи на упередження, що багато років існують у нашому суспільстві, використання газового палива є більш безпечним, ніж бензинового. Звичайно ж, за умови правильної установки та експлуатації. Слід також пам'ятати, що газовий балон заборонено заправляти повністю. Слід залишати приблизно 20% вільного місця, оскільки газ має властивість розширюватися при нагріванні.

Гарантія

Гарантійний строк служби газобалонного обладнання може складати більше 5 років. При цьому необхідно дотримуватися всіх умов експлуатації і регулярно проходити технічне обслуговування в спеціалізованих закладах.

Усі переваги газобалонного обладнання роблять рішення про купівлю та установку ГБО незаперечним. У будь-якому випадку, Ви залишитеся у виграші.

Контактна інформація

  • Адреса : м. Черкаси, вул. Зелінського, 7,
    Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Телефони :
  • (093) 460-30-30,  
  • (093) 460-30-03, 
  • (067) 473-29-92