Незважаючи на появу більш просунутих поколінь газобалонного устаткування, ГБО 2 покоління не втрачає своєї популярності через ряд вагомих причин. З іншого боку, наявність цілком певних недоліків спричинило створення нових поколінь, більш удосконалених. Детальніше про плюси і мінуси ГБО 2 покоління, а також про інші його особливості ми поговоримо у цій статті.

Призначення ГБО 2 покоління

ГБО 2 покоління підходить для карбюраторних двигунів, а також для пристроїв з однієї паливною форсункою або для автомобілів інжекторного типу. Для таких машин важливою умовою є наявність металевого впускного колектора, в іншому випадку, він буде пошкоджуватися.

Принцип роботи ГБО 2 покоління 

Для автомобілів із карбюратным двигуном подача газу відбувається за тим же принципом, що і подача бензину, а саме – через карбюратор. У свою чергу в інжекторних машинах бензин проходить через форсунки. Передати через них газ до двигуна неможливо. Тому газ доводиться подавати лише до дросельної заслінки. Це призводить до того, що залишки палива можуть займатися і видавати так звані «хлопки». Щоб цього уникнути, слід подбати про наявність антихлопкового клапана.

Переваги ГБО 2 покоління

 • Простота

ГБО 2 покоління – класичний варіант, що не вимагає складного техобслуговування. Його просто встановити, а також легко використовувати і ремонтувати. Непересічна конструкція і мінімум електроніки дозволяють без проблем справлятися з будь-якими пошкодженнями пристрою.

 • Вартість

Ппорівняно з більш просунутими поколіннями ГБО, пристрої 2 покоління відрізняються демократичною вартістю. Так що співвідношення ціна і якість у цьому випадку точно виправдане. Недорогим виявиться і встановлення обладнання, а також його подальше техобслуговування.

 • Надійність

Багаторічний досвід виготовлення ГБО 2 покоління дозволив виробникам відшліфувати всі дії до дрібниць. Свою роль знову зіграла простота конструкції. Чим менше деталей, тим менше поломок.

Недоліки ГБО 2 покоління

 • Виникнення «хлопків»

Як відомо, при експлуатації ГБО 2 покоління можливе виникнення «хлопків». Це відбувається внаслідок займання залишків палива. У результаті таких процесів з'являється негативний вплив на трубопровід і датчик масової витрати палива. Може стати непридатним і впускний колектор, у тому випадку, якщо матеріалом для виготовлення послужила пластмаса, а не метал.

 • Вибірковість

На жаль, ГБО 2 покоління підходить не для всіх автомобілів. Тому, перш ніж зважитися на придбання та установку, проконсультуйтеся у досвідчених фахівців.

 • Низький рівень екологічності

Автомобілі з ГБО 2 покоління не відповідають сучасним стандартам ЄЕК ООН. Токсичність від переробки палива відповідає нормам Євро-1, які були актуальними тільки до 1996 року. Лише деякі пристрої 2 покоління можуть зрівнятися з вимогами Євро-2, зокрема, обладнання з двома регулюваннями. 

Компанія «Турбо Плюс» пропонує повний спектр послуг з вибору, продажу, установки і ремонту газобалонного обладнання 2 покоління. Ми гарантуємо якість і надійність усіх пристроїв. Наша співпраця з перевіреними постачальниками дозволяє Вам бути абсолютно впевненими у достовірності всіх товарів. На нашій фірмі працюють тільки професіонали своєї справи, тому будь-який ремонт їм під силу.

Контактна інформація

 • Адреса : м. Черкаси, вул. Зелінського, 7,
  Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Телефони :
 • (093) 460-30-30,  
 • (093) 460-30-03, 
 • (067) 473-29-92